Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fognak csinálni a fogammal?

Mit fognak csinálni a fogammal?

Figyelt kérdés

van egy jobb alsó fogam, ami már 2 éve lyukas, és tegnap kezdett el fájni, gondolom ez azt jelenti, hogy begyulladt

szerintetek csak betömi vagy ki is húzza? (holnap megyek fogorvoshoz

vagy esetleg csak gyógyszert ad a gyulladáshoz és majd máskor csinálja meg?


2016. máj. 16. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
nincs bedagadva meg semmi,csak fáj
2016. máj. 16. 13:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy jó fogorvos megmenti, csak pénzbe kerül.
2016. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudtad, hogy két éve lyukas, hamarabb kellett volna foglalkozni vele, de ez most már nyilván nem segít. Látatlanban nem tudjuk megmondani, de ha eddig nem fájt, akkor valószínűleg megúszod egy töméssel vagy maximum gyökérkezeléssel. Fontos, hogy jó fogorvost válassz.
2016. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs erre most pénzem, csak SZTK-ba tudok menni
2016. máj. 16. 13:42
 5/10 A kérdező kommentje:
de a kérdésem az lenne, hogy ha gyulladt a fog akkor is betömik vagy várnak vele míg elmúl, pl ad gyógyszert
2016. máj. 16. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt, akkor nem tömik be, hanem adnak gyógyszert és majd később tömik be.
2016. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tömik be ha gyulladt, akkor már gyökérkezelni kell. Gyógyszer ilyenkor nem sokat ér, csak ideiglenesen viszi le a gyulladást.
2016. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

és ha gyökérkezelni kell akkor megcsinálják úgy is,hogy a fog gyulladt? mert én igazából csak ettől félek, hogy gyulladt a fogam és ha így csinálnak vele valamit, akkor kész szenvedés lesz az egész.:/


már tudom, hogy előbb kellett volna mennem fogorvoshoz..

2016. máj. 16. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha SZTK-ba mész, akkor valószínű kihúzzák.
2016. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már miért húznák ki rögtön? Nekem is el voltak hanyagolva a fogaim, most kezdett el fájni, elmentem sztk-ba és gyökérkezelték, húzásról szó sem esett.
2016. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!