Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosok vagy aki ért...

Fogorvosok vagy aki ért hozzá! Mit lehetne csinálni a fogaimmal? 23/l

Figyelt kérdés

Korábban egy baleset miatt letört egy darab mindkét első fogamból mellette pedig az a kettő kiskoromba nem nőtt ki. Nagyon zavar már régóta meg szeretném csináltatni csak gondolom elég drága lenne. Nem merek mosolyogni szégyellem és emiatt nincs elég önbizalmam.

Mennyibe kerülne ha megcsináltatnám?

Képet privátba küldök ha írtok kort lakhelyt!


2016. máj. 22. 10:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
add már meg ennek a nagyon olcsó fogorvosnak az elérhetőségét, mert az enyémnél ez kb 250-300-ba fog most nekem fájni egy fogamra!
2016. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nyíregyi, ha érdekel, tényleg megadom! Egész életemben hozzá jártam, nincs is rossz fogam egy se, csak két tömésem! A szüleimnek részleges és teljes hidakat csinált az évek alatt, a misit messziről se közelítette meg.
2016. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
250-300 az igen :D, keress rá a neten a komolyabb magán klinikákon mennek olyan árakon.
2016. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

talán azért, mert magánklinikára járok, nem a sarki körzeti henteshez, aki azt nem tudta megállapítani, hogy vannak töméseim, amikor egyszer ellátogattam hozzá, egy ínygyulladással


amúgy a 20+25 ezerben benne volt a röntgen, a szájhigiéniai kezelés és a CT?

2016. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor meg miről beszélünk...a legdrágábbat választod, és ettől függetlenül nem is feltétlenül a legjobb. felénk van magán doki is, aki baromi drága de megsem közelíti egy magán klinika árait.

Én mint mondtam hallgatókkal csináltatom a fogam, jobb mint bármi egy kivétellel, hogy lassú, de pont emiatt annyira precízek, és ingyenes a röntgen meg ilyesmi aztán végképp, egyedül az anyagot kell kifizetned, de töméseknél azt sem, csak korona, csap stb.

2016. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

tévedsz, messze nem a legdrágább, sőt az egyik legolcsóbb magán fogászat Budapesten, és 70 km-ről járok oda nem véletlenül ;)


amúgy mennyi idő volt, mg kész lett az implantod?

2016. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Debrecen környékéhez képest nagyon is drága :D mint mondtam én is körbe kérdezgettem mielőtt koronát csináltattam, implantokat is ajánlgatták de közel sem annyiért. Nekem implant nem kellett, ismerősömék csináltatnak 2 millióért, de már lassan két éve odajárnak a Debreceni Klinikára vele.
2016. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
te nagyon kavarsz valamit....45-ből nincs meg sehol az implantátum, az valami másnak az ára
2016. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert az csap, nem implantátum, a gyökérbe rakják nem a csontba
2016. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Utánanéztem az implantátum áraknak. 20 a befúrás, 25 a korona rá, foganként." WTF?


akkor maradjunk annyiban, hogy 1 implant 1/4 millió alatt nincs meg sehol

2016. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!