Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés, házilag?

Fogfehérítés, házilag?

Figyelt kérdés

Nem szeretek a reklámokra hallgatni, ezért inkább személyes véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki mit ajánlana házi módszerekre fogfehérítés gyanánt? Milyen fogkrém típus a legjobb erre a célra?


Valamint, az fehérítheti az ember fogát, ha nagyon sokszor megmossa, vagy mindössze lelassítja a sárgulási folyamatot?



2016. máj. 23. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben el kell menni fogászatra, leszedetni a fogkövet és kérni egy rendelői polírozást. Ez teljesen ingyenes és a felszíni lepedéket nagyon szépen leszedi.

Egyébként meg sima, egyszerű fogfehérítős fogrémmel, esetleg fehérítős Listerinnel is szinten lehet tartani a fehérséget, de a legfontosabb, hogy kerülni kell az olyan ételeket, italokat, dohányzást, ami nagyon elszínezi a fogakat.

Én voltam rendelői fogfehérítésen kétszer is, gyönyörű szép lett a fogam, de akárhogy is vigyáztam rá, 1 évnél tovább nem tartott.

2016. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogkrémekkel csak a saját csontszíned érhető el. Sok optikai pedig kék színű, mert kiemeli a fehéret, de ennyi. Tartósan nem megoldás.

Én fogkövet szedettem le és políroztak ingyen, azóta szépek. Parodontax fehérítővel mosom és szépek, de nem ugyanolyan mint az orvosi fehérítés után ahol megbeszélik hogy milyen lehet, milyet szeretnél is kb olyan is lesz.

2016. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 24. 00:47
 4/4 teflon28 válasza:
Van olyan fogkrém ( Megasonex), nem olcsó, de pont azt az alkotórészt tartalmazza, amit a fogzománc. De olyan kicsi részecskékkel, hogy a fogzománc mikró részeit feltölti, kisimítja. És ezért persze fehéríti is és tartósan.
2016. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!