Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek vált be az Elmex gél?

Kinek vált be az Elmex gél?

Figyelt kérdés
Tényleg hatásos? Mennyi idő után látszik, hogy érdemes tovább használni? Érdekelne a tapasztalataitok :)

2016. márc. 17. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nekem bevált, amíg használtam, a fogászati szűréseken sosem találtak problémát, pedig előtte elég könnyen szuvasodtak a fogaim.

Nem tudom mennyi idő mire érződik a hatása, én egyszercsak azt vettem észre, hogy megyek fogorvoshoz és egyre többször mondják, hogy épek a fogaim és nem kellett velük semmit sem csinálni.

Szóval nekem bejött, remélem neked is be fog! :)

24/L

2016. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Egy fokkal jobb a Paradontax Fluoridos változata, ez ténylegesen a szuvasodás megelőzésére van, és ha esetleg vérzik az ínyed azt is napokon belül teljesen megszünteti.


Csak vegyél hozzá fogkefét, ott én pl. az Elmexes zöld vagy lila szinű puha(lágy) sörtéjűt használom.


A paradontax az az EU-ban is első helyen áll, legalábbis a fluoridos változat, azt hiszem most így is árulják a Tescóban.

2016. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!