Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mennyi idő volt amíg a...

Kinek mennyi idő volt amíg a bölcsességfoga áttörte teljesen az ínyét? Mennyi ideig fájt?

Figyelt kérdés
Már kilátszik egy kis darab és másfél hete bedagadt az ínyem és nagyon fáj főleg ha hozzáérek. A szüleim szerint nincs vele baj de én félek, hogy nem normális, hogy ennyi ideje ilyen.
2016. máj. 31. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a jobb oldali felsőnél kb. 1 hónap. De nekem nem folyamatosan fájt, hanem pl. 3 napig eszméletlenül, majd 2 hétig semmi.

Ha félsz, menj el a fogorvosodhoz, majd ő megnyugtat.

2016. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem túlzok, nekem 2-3 nap alatt kinőtt pedig amikor észrevettem csak a sarka volt kint. Az túlzás hogy fájt, érzékeny volt, ha arra fele rágtam. Orvossal azért meg kéne nézeti, jó esetben azt mondja, hogy ez normális. Sok esetben már szuvasan nő ki, mert ez nem teljes értékű fog. Lehet pl ettől fáj, hogy sérült.
2016. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!