Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig gyökérkezelve lett a...

Félig gyökérkezelve lett a fogam és nyitva is lett hagyva, mert kis gyulladás volt rajta. Most lement a gyulladás, holnap megyek, de érzéstelenítő nélkül fogja tovább gyökérkezelni, azt mondta. Egyszerűen félek. Ti adatnátok ilyenkor érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítés nélkül..én el se mennék ahhoz az orvoshoz.
2016. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de azt mondja ez mostmár elhalt fog... meg a gyulladás is lement... de ez így "elméletben" hangzik csak jól.
2016. jún. 9. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni egyáltalán nyugi! Nekem is így csinálták, és én sem hittem el.
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hétfő óta szedem a gyuladáscsökkentőt, és holnap dél körül megyek. Elég ennyi?
2016. jún. 9. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzéstelenítő nélkül csinálták és semmit nem éreztem, igaz nekem tett bele valamilyen gyógyszeres tömést és 1 hétre rá kezdte kezelni a fogam.
2016. jún. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy cipőben járunk. Nekem is nyitva lett hagyva, csak nekem fáj is :s. Én kedden megyek vissza. És nekem érzételenitővel lesz, elnem képzelném érzéstelenitő nélkül.
2016. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na megvolt a mai napom... Érzéstelenítő nélkül tagitotta a gyokeret tovább. Amikor az egyik gyökérnel (a négyből) teljesen lefurta azt a tűt nagyon belenyilallt... De azert csak probalgatva lett, hogy faj-e... Eleg rossz így... Aztán majd pénteken kell menjek megint, csak atmosta, meg bővített rajta...
2016. jún. 10. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Állítólag jobb érzéstelenítés nélkül, mert úgy érzi az orvos, hogy hol kell még tisztítani, persze van amikor így kibirhatatlan a fájdalom, de nem minden esetben.

Nekem már csinálták érzéstelenítéssel és anélkül is.

2016. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!