Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csavaros fog vagy ragasztott?

Csavaros fog vagy ragasztott?

Figyelt kérdés

Mellyik a jobb?

Biztonságosabb

Kényelmesebb

Árak??

Ki melyiket javasolja hosszútávra egészségesen?


2016. jún. 22. 22:37
 1/2 Diarmand ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. A fog állapotától is függ, hogy melyiket lehet alkalmazni. Olyan, hogy ragasztott fog, nem létezik, amire gondolsz, az az INLAY/ONLYAY, ami nagy foghiánynál egy speciálisan kialakított tömés, amit beragasztanak a fogba.

A csavaros fog (miféle megnevezés ez is....), pedig a csapos műgyökér lesz, amikor a gyökérkezelt fogba, egy csapot tesznek és erre teszik rá a koronát.


Nincs olyan, hogy kényelmesebb, meg biztonságosabb, rettentő hülye a kérdésed egyébként. A legegészségesebb hosszútávon a fogmosás és a fogak ápolása.


Az áraknak meg nézz utána magad.

2016. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első kettő fogam csavaros (implant) mellett lévő kettő pedig ragasztva lett az eredetikre ami le lett csiszolva.

Én mind a kettővel meg vagyok elégedve,de érezni a különbséget!

Én most erről nem tudok mit mondani nekem a fogorvosom javasolta,hogy így legyen megoldva!

2016. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!