Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, pedig 1,5 éve...

Fáj a fogam, pedig 1,5 éve tömték be. Elmúlik vagy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Szoval 2 napja faj a fogam. Kb. 1,5 éve betömték. Bal alsó, 6. fogamat. Néha belenyilal, de kibirható. Anya is megnézte azt mondta h nincs benne egy lyuk sem, sot meg nem is fekete... Es az a baj h maszek csinálta 18ezer forintért es sajnos nem olyan az anyagi helyzetünk most h csak igy kidobjunk megint 20ezer forintot az ablakon... Mi lehet a baj?? Mivel tudnám enyhíteni a fájdalmat ha erősebb lenne?? Menjek dokihoz vagy elmúlik?? Amugy ez az egyetlen fogam van betömve... Es 15 eves lany vagyok...

A válaszokat nagyon szépen köszönöm 😊



2016. júl. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, nekem is fájt, nem mentem el, elmúlt. Utóbb kiderült, hogy tályog keletkezett akkor ami utána jó darabig megint tünetmentes volt, de mikor újra elkezdett fájni, marha nehéz volt helyrehozni...
2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti fogászara, ott is tudnak csinálni röntgent, lehet tovább szuvasodott belül és újra kell tömni, vagy gyökérkezelést csinálni.
2016. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!