Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Fogszabival...

Fogszabályzósok! Fogszabival mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 14:45
 1/7 anonim válasza:
Mindent. De almát, körtét csak felvágva.
2016. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta amikor fogszabályzót hordtam,hogy még a kenyeret is csak csipegve szabad ennem.Ezzel ellentétben én az almát,gyümölcsöket és egyéb kemény kajákat is rendesen ettem és nem lett semmi baja a fogszabinak.
2016. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Fogszabi? Az mit jelent? Azt hogy a fogad miatt szabadságot veszel ki? Akkor azzal nem lehet enni


Fogszabályzóval pedig semmit, én általában foggal, gyomorral, nyelőcsővel eszem és bármit.

2016. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol függ hogy mennyire fáj a fogszabályzótól a fogad/fogsorod. Nekem szerencsére csak az elő két nap húzta a fogsorom mikor magkaptam és akkor tejberizst meg hasonló puha dolgokat ettem pl császármorzsa vagy tükörtojás. Most már mindent eszek kivéve a tiltott dolgokat ami nagyon kemény és kárt tenne a fogszabályzóba.
2016. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyelőcsővel nyelni,gyomorral pedig emészteni szoktak és nem enni,tudatlan.
2016. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az evés egy összetett folyamat, amihez szükség van nyelőcsőre, és gyomorra.

Ha szerinted nem tartoznak az evéshez egyél nélkülük (például légcsővel és tüdővel) :)

2016. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdés elején ott van hogy Fogszabályzósok! így értelemszerűn nem kell megmagyarázni hogy mi az a fogszabi. Amugy én se szeretem a fogszabi megnevezést de ettől még ez a rövidebb 'szleng' neve.
2016. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!