Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan zajlik egy altatásban...

Hogyan zajlik egy altatásban végzett fogászati kezelés?

Figyelt kérdés
Olvastam már róla, de személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.

2016. júl. 21. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
fogorvosi konzultáció után. labor, EKG, mellkas rtg majd az aneszteziológus is megvizsgálja a beteget. altatás közben történik a beavatkozás.
2016. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam rajta, de elég macerás. Személy szerint azért akartam, mert nagyon alacsony a vérnyomásom, így fájdalomnál néha beájulok, plusz öklendezem. Ajánlották az altatást, de drága, plusz időigényes, mert előtte van még orvosi vizsgálat is, hogy altathatnak. Végül találtam egy jó orvost, nagyon megértő szólhatok ha rosszul vagyok, ilyenkor kapok vizet, kis szünetet tartunk. Plusz nagyon jól tud érzésteleníteni. Évente érdemes fogorvoshoz járni, mindig kifizetni az altatást, hát nem olcsó, gondold át!
2016. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én altatásban csináltattam. Vérvételre kellett mennem, ebből aminek jónak kell lennie, az a nátrium, kálium, össz. bilirubin, májfunkció, vörös vértest, fehérvérsejt, thrombocyták, vércukorszint, meg még 1-2 dolog, nem emlékszem már rá. EKG nekem nem kellett előtte, mert ott úgyis gépre kötnek és figyelnek.
2016. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!