Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan aki nem tud nevetni,...

Van olyan aki nem tud nevetni, mosolyogni?

Figyelt kérdés
Azért mert pl nem szép a mosolya,vagy görbék a fogai vagy oldalt kihúzták a fogát és amiatt nem tud.Vagy ezzel együtt lehet élni?

2016. júl. 31. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elől nagyon csúnyák voltak. Nem is szerettem mosolyogni. Megcsináltattam, koronák lettek rajta, most sokkal szívesebben mosolygok és már nem vagyok annyira zavarban miattuk, mint régen. Nagyon rossz volt :( Szóval csak azt tudom tanácsolni, hogy amint van rá lehetőséged csináltasd meg a fogaidat.
2016. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltattam én is. Életem legjobb döntése, egy fillért se sajnálok, azóta vagyok felszabadult. Mindenképp helyre kell hozatni. Nem érdemes vele együtt élni, lehet, de az csak egy kompromisszumállapot, amit az évek alatt megszoksz. Már nincs az, amit ne tudnának helyrehozni, érdemes bevállalni a szenvedést vele, mert utána a korábbi szorongás úgy eltűnik, mintha soha nem lett volna, kicseréli az embert.
2016. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem lehet oldalt fent fogják húzni,mert beteg a gyökér és úgy néz ki,hogy már nem lehet megmenteni,aminek nem örülök mert ha gyökerestül húzza ki akkor még koronát sem tud feltenni és nem akarok fog nélkül maradni,mert látszana ha nevetnék.
2016. júl. 31. 19:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Csináltass fogpótlást. Még ha ki is húzza, csappal lehet pótolni.
2016. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én nem tudtam sohase úgy mosolyogni, hogy kívülről észrevehető legyen.

Én belül úgy érzem, hogy mosolygok, de a szám kb 1 milliméternyit rezdül meg ezalatt.


Emiatt sokszor azt gondolják, hogy szomorú ember vagyok pedig nem, csak sz@rok az arcizmaim

2016. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy a gyökérkezelés nem elég a fogadnak? Akkor lehet még rajta korona is.
2016. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kezelte azt a fogamat,gyógyszert rakott bele stb,de nem segít,az orrom alatt ha megnyomok egy pontot ott fáj vagyis a fog gyökere fáj és nem segített a kezelés.
2016. júl. 31. 19:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, azt is lehet pótolni.

Lehet beültetés és arra építenek koronát.

Vagy lehet híd, a mellette lévő fogakra rögzítik a koronát. Ekkor ugye "be kell áldozni" a mellette lévő két fogat is, tehát azokat lecsiszolják és koronát tesznek rá.

2016. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos még a mellette lévőt is talán ki kellesz húzzni,mert az is beteg,sajnos...
2016. júl. 31. 19:33
 10/15 anonim válasza:

Saveróziós fogak. Szégyenlek mosolyogni.

Hallgatnom kellene az első 2 válaszoló biztató szövegére, talán utána minden jobb lenne.

2016. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!