Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem tudok mosolyogni?

Miért nem tudok mosolyogni?

Figyelt kérdés

Csak a szám egyik részével tudok rendesen mosolyogni. A másik lekonyul vagy nem is tudom.

Mitől van ez?


2016. aug. 8. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt az oldalát a számnak nem tudom arra mozgatni amerre én akarom mivel egy bizonyos távolság után nem tudom tovább húzni
2016. aug. 8. 17:17
 2/10 anonim ***** válasza:

És mit szóltak a neurológián?

A gerincedtől is lehetséges. Próbáld a kínaiaknál.

2016. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez mindig így volt nálad, akkor semmi gond, senkinek sem mozog ugyanúgy mindkét arcfele. Ha viszont most történt ez pár perce, és valóban nem mozog az egyik arcfeled, akkor hívd a mentőket, és nem viccből írtam.
2016. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez mindig is így volt nálam.

De akkor is ezen valtoztatni akarok mivel a lányokra se merek rámosolyogni...

2016. aug. 8. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt kikellene vizsgálni. Egyébként Milo Ventimiglia színésznek is ilyen gondjai vannak, az egyik oldalon elhaltak az idegek neki, ezért nem tud rendesen mosolyogni. Mégis az egyik legszexisebb férfinak tartják, szóval ez miatt nem kell hanyagolni az ismerkedést.
2016. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem néz ki rosszul. Nekem valóban megsérültek az egyik oldalon, az nem szép látvány, de a legtöbb pasit (nő vagyok) nem érdekli. A nőket meg végképp nem, mert ők nem a szépségre mennek, ha pasit keresnek. Egyébként nem sokat tudsz tenni, botox-szal lehet kezelni a jobban működő arcfelet, tehát gyakorlatilag a jobbat bénítják le, drága és csak pár hónapig hat.
2016. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De ezellen valamit tudok tenni?

Nagyon fontos lenne mert marhára nem vagyok megelégedve magammal emiatt a dolog miatt

2016. aug. 9. 01:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, a botoxot tudod tenni, mást nem, már leírtam.
2016. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15 évesen botox? Köszi
2016. aug. 9. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha mást nem lehet, akkor mit írjak? Az enyém részlegesen le van bénulva, és hidd el utánajártam a módszereknek és csak ez van. Ha belegondolsz egy ideg mozgásán nagyon nehéz segíteni. Mellesleg nagyon szexi is lehet az arcod, a legtöbb sztárnak asszimetrikusabb az arca az átlagosnál, az emberek ezt szépnek látják.
2016. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!