Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műtét helyén fájdalom?

Műtét helyén fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb. 2-2,5 éve műtötték ki mind a 4 bölcsességfogam. (Nem egyszerre.) Amit elsőnek műtöttek (jobb alsó), annak a helye a mai napig nagyon fáj. A bal alsó is, de az nem annyira. A jobb alsónál úgy is érzem a nyelvemmel, hogy mintha be lenne duzzadva. A torkom is folyamatosan fáj, a hajam csomókban hullik. Már több fogorvosnál jártam mindenhol azt mondták minden rendben. Már kezdek aggódni, és a mindennapos fájdalom se a legkellemesebb...és persze az sem, hogy fogy a hajam...Már nagyon sok pénzt költöttem vizsgálatokra, több pénzem sajnos már nincs, amit erre költhetnék. Az SZTK-ban rendelőhöz nem merek menni, mert minden ismerősöm csak egyszer volt nála és az éppen elég is volt. (Most pl. ismerős fogát törte ketté tömés közben, és utána mondta, hogy magánrendelésen majd 30 000 Ft.-ért meg lesz csinálva...)

Van valakinek valami tippje, hogy házilag mit tudnék ezzel tenni?

A válaszokat előre is köszi!



2016. aug. 8. 21:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem: már a szájszagomra is panaszkodtak, pedig rendesen mosok fogat napi 2-3x, fogselyemmel, szájvízzel.
2016. aug. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!