Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét utáni...

Bölcsességfog műtét utáni tapasztalatok? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Ma vették ki a bal alsó bölcsességfogam és bár tudom,hogy nem szabad szivni
2016. aug. 10. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem összevarrták és ez megkönnyítette a dolgom ,első nap ettem puha ételeket a másik oldalon akkor csak öblögettem és a többi fogam mostam ,nekem ezt ajánlotta a doki. Aztán másnap már másik oldalon simán ettem keményebb ételeket , mostam a sebet is és öblögettem minden étkezés után, a műtét után 3 napig szedtem fájdalomcsillapítót , azután már nem volt rá szükségem, arcom feldagadt leginkább a 2-3 napon, de nem volt vészes , most volt 1 hete a műtétem , már mindent megeszek tejeset stb..
2016. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az első lényegében mindent elmondott, én nekem 2x húzták műtéti úton, úgy hogy varrták is meg minden. Hát én ezzel nem igazán voltam tisztában úgyhogy első alkalommal berúgtam, másnap 2x akkora lett az arcom mint a másik oldalt, életem legrosszabb napjai következtek.

A másodikat simábban húzták ott csak 3-4 napig szedtem gyógyszert is, de minden embernél más, van akinek 2 hétig fájt, van akinek már utána való nap sem.

2016. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!