Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fehér fogfesték? Ha...

Becixxx kérdése:

Létezik fehér fogfesték? Ha igen: Hol lehet kapni? (Fehér körömlakkra is gondoltam. Nem káros? )

Figyelt kérdés

Sajnos adottságaim miatt nem olyan fehérek a fogaim, mint amilyet szeretnék - és semmi kedvem egy hakapeszi doktornak százezreket fizetni kerámiahéjért...-

Szóval ötleteket várok.

( Olyat hallottam már, hogy farsangi fogfesték - fekete, arany... Nekem fehér színű kéne).


Lehet, hogy a körömlakkot csak üzleti érdekből nem ajánlják ?



#fogfehérítés #fogak fehérítése #fogfestés #fogfesték #fogfestő #fogfestő anyagok
2016. aug. 14. 10:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Állandóan szedetem a fogkövem. Félévente...
2016. aug. 14. 14:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt tudod ugye, hogy a fogad színe egy határon túl nem befolyásolható? Van, akinek sárgásabb, van, akinek alapból vakít. Ha ennyi mindent kipróbáltál, akkor valószínűleg megmásíthatatlan probléma. A fogfesték egy baromság, hülyén fogsz kinézni, pattogni fog, ráadásul az viccből készül, és ordít róla, hogy kamu.

Ha ennyire nem tudsz ezzel együtt élni, akkor csiszoltasd le az elsőket és tetess rájuk koronát, még mindig több értelem van ebben, mint lakkozgatni, mint a körmöd...

Ja, és nem fogorvos vagyok, ahogy itt senki, nem gondolhatod komolyan, hogy fogorvosok itt cseszik el a szabadidejüket. Egyszerűen csak akik itt írtak neked, tudják, hogy milyen ultragázul fogsz kinézni, ha festegetni kezded magad. Sokkal gázabbul, mint az igazi fogaiddal.

2016. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy fogfestés, fogorvos csinálja, természetesen nem végleges. Otthon ne festegesd magad, mert a vegyszerekkel még tönkre is teszed a fogaidat, meg a bolti festékek alatt elszíneződik, ha tartósan használod.
2016. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, hogy az a fogfestés, amiről beszél, nem a fog újraszínezését jelenti, hanem a kezdődő szuvasodást állítja meg. Állítólag.
2016. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!