Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirály utcai fogászaton...

Szentkirály utcai fogászaton fáj a fogtömés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hallgatók végzik, és azon is múlik, kit kapok, de aki volt már ott tömésen, mennyire fájt neki?

Ahová járok dokihoz, ott kaptam érzéstelenítőt, e meg se várta, hogy hasson, és nekiállt. Eléggé fájt, és ezt nem úgy értem, hogy kellemetlen volt, mert tömték már fogamat, és tudom milyen, amikor csak kellemetlen. Nos, mos azt hittem sírva fakadok. Pedig a tömésnek nem kéne fájnia, főleg nem, ha kisebb lyukról van szó, ezért gondolkoztam váltáson.

Viszont csak sztk-t engedhetek meg magamnak, hát marat a SZentkirály utcai. Mik a vélemények?



2016. aug. 18. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanulók még sokkal jobban figyelnek betartják pl az érzéstelenítő hatásidejét. Egyébként tényleg attól is függ kit kapsz meg mekkora a lyuk de ha beinekcióznak nem fog fájni.
2016. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mekkora a lyuk
2016. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinálni, hogy kérsz érzéstelenítést
2016. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg meg kell várni, hogy hasson
2016. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!