Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már vagy 2 napja emészt ez a...

Már vagy 2 napja emészt ez a dolog. De nagyon! Mi lehet ez? Egy hipochonder lány.

Figyelt kérdés

Olyan 1-2 nappal ezelőtt mikor kinyújtottam a nyelvem, akkor vettem észre, hogy a nyelven mindkét oldalán, fehér, nem letörölhető, hólyagszerű dolgok húzódnak végig. Próbáltam utána olvasni, hogy mi lehet ez, de megint kár volt. Hipochonder vagyok és most TELJESEN pánikba estem, hogy mégis mik ezek a nyelvemen. Egyik napról a másikra keletkeztek, fogadni mernék rá, hogy 1 héttel ezelőtt még nem voltak ott, most is csak véletlen szúrtam ki.

Rettegek tőle, hogy valami komoly betegség! A szüleim már nem hajlandóak orvoshoz vinni, mert már így is egész nyáron vizsgálatokra hordoztak, mert mindig felfedeztem valamit magamon.

Valami ötlet, hogy mi lehet ez a nyelvemen? Nagyon nem hagy nyugodni a dolog, már belülről felemészt. Azt hiszem kár volt rá keresnem a tünetekre...


Egy kétségbeesett 16 éves, hipochonder lány.



2016. aug. 23. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Fehér nyelvzabáló baktérium. Még 3 napod van hátra.

Persze csak akkor, ha nem alakulnak ki közben a kis zöld nyelvevő parazita szörnyecskék. Mert akkor már csak 10. Másodperc. 10, 9, 8, 7................

2016. aug. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:) Ugyan ez volt nekem is,ugyan ilyen hipohonder vagyok,csak felnőttben..:(Egyszer észrevettem,utánna mindig figyeltem,persze szájrákot irt a net.Aztán eltünt ahogy jött.Azóta sincs ott a nyelv oldalán.Lehet ráharaptál vagy ilyesmi,ne foglalkozz vele.
2016. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidegtől melegtől, vagy kidörzsölődött, el fog múlni.

De a hipohondriád kezeltetned kéne, nem élhetsz egész életedben félelemben.

2016. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Haha :D


Utolsó két válaszoló: Köszönöm szépen, jó ezeket olvasni! Most egy kicsit sikerült is lenyugodnom.

2016. aug. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!