Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hetes tomott foggal...

Egy hetes tomott foggal repultem es nagyon fajt. Lehet belole problemam?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek de a fogaimat otthon csinaltattam meg. 9,10,16 ezeken a napokon voltam, mindig furtak es tomtek. Az utolsonal majdnem egy het telt el, mert 22.en repultem vissza. 16an a fenti bolcsesseg fogam 10en ugyanazon az oldalon lent valamelyik nagyobb fogam lett megcsinalva. Mikor felszalltunk a repulovel ez a 2 fogam iszonyuan elkezdert fajno, azthittwm a tomes szetnyomja, nagyon ijeszto volt es nem ertettem miert mert nem volt friss a tomes. Bevettem egy cataflamot, csillapitotta kicsit, a levegoben minimalisan fajt, a leszallasnal viszont ugyanez volt, belenyilalt a fajdalom, nagyon rossz volt. Ma reggel kicsit erzekeny volt a felso fogam, tudom hogy a nyomaskulonbseg miatt fajt, bar nem volt friss, ez okozhatott valami problemat? Megnezessem kint vagy folosleges?
2016. aug. 23. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik az érzékenység, akkor felesleges szerintem. A frissen tömött fogak tudnak ilyen csinálni, ha nagyobb a tömés. Ha hazajössz, csináltathatsz egy röntgent róla, de reméljük akkorra el is felejted :)
2016. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!