Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után vidámpark?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22-én vágták ki a 2 felső bölcsességfogam, be is lettek varrva. Ma mennénk vidámparkba, szerintetek lenne baj belőle ha felülnék mindenféle forgó-dobáló szórakoztató eszközre? Nem szeretném ha véletlenül kiszakadnának a varratok vagy valami nagyobb baj lenne belőle.

2016. aug. 27. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni. Azért 5 nap után nem kéne, hogy kiszakadjon.

Fáj még?

Biztos ami biztos felhívnám a fogorvost, hogy mit ajánl.

2016. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, varratszedésig semmiképpen, utána már lehet, de én ilyenekbe legalább még egy hétig nem mennék bele.
2016. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi fájdalom nincs már a 2. nap után se volt. Elmentem, jól éreztem magam, semmi rossz tapasztalatom se volt szerencsére, remélem nem is lesz :) Sokat nevettem, a szájzár miatt fáj így egy kicsit az arcom, de maga a seb az nem.
2016. aug. 27. 23:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem holnap se fog fájni, köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!