Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valószínű szájrákom van mit...

Valószínű szájrákom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Ma megyek fogorvoshoz már felkészültem rá hogy szájrákom van fehér folt van inyemen... Ez a rák jele fáj is húzódik.. Hogy tudok teljes életet élni ezentul? Kérlek adjatok tanácsot ilyet hogy lehet tulélni? Lelkileg...
2016. szept. 12. 05:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Feleslegesen hergeled magad, egy folt még nem rák, és sok más oka van. Erre gondolnék legutoljára.
2016. szept. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig ez biztos szäjrák :(
2016. szept. 12. 06:11
 3/14 anonim válasza:
78%
Lehet csak begyulladt. Nyugalom. Ha meg, tényleg baj van. Akkor éld tovább a megszokott életed. Ne emésszen fel egy betegség. Kitartást!
2016. szept. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szövettani vizsgálatot is csináltál magadnak? Addig csak hiszti!
2016. szept. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudok igy már élni... :( ilyen betegsèggel alapbol pánikbeteg vagyok... Félek előre fogorvostól mikor ki fogja mondani hogy rákom van... :( rettegek már hánytam is reggel lehet el se megyek nem akarom tudomásul venni hogy 24 évesen rákos vagyok :(
2016. szept. 12. 07:13
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Keress másik pszichológust.
2016. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fehér folt leukoplákia és az nem szokott fájni, amúgy az sem rák még, legfeljebb lehet előjele, valami más bajod lehet, majd a fogorvos megnézi.
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pszichologust keress te... Ne sértegess senki sem kiváncsi erre amugy a fogam nyomta az inyemet és ki kellett huzni... Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 12. 10:37
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Pánikbetegséged kéne kezeltetni, mert feleslegesen stresszeled magad és bebeszélsz dolgokat :( ha már kezelik akkor nem ártana másik orvost keresned.

Fogorvoshoz mindenképp menj el, nem valószínű, hogy szájrák.

2016. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

4#-nek igaza van.

Ha bebizonyosodik, hogy rákos vagy ( kétlem), akkor szívesen segítek. Addig ne hisztizz, csak magadnak ártasz vele. 😣


Nem tudom miért érzed sértésnek a pszichológust, mikor írod, hogy pánikbeteg vagy. Ez nem szégyen.

2016. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!