Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet? Elmúlik hamar...

Mitől lehet? Elmúlik hamar vagy orvosolni kell? Lent

Figyelt kérdés
Tegnap este felé beakadt az állkapcsom és nem tudtam teljesen kinyitni a számat. Sajnos még ma se. A fogam nem fáj csak az állkapocs csontom de az se nagyon hanem ha megnyomom a csontot! Mit csináljak? Ma este még kipróbálom a jegelést rá. Ha tudtok házi praktikákat akkor írjatok de az sztem ritka ilyenre
2016. szept. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem szajzarad van. Menj el fogorvoshoz es vizsgaltasd ki, mert ez valami alapbetegseg tunete lehet, pl valamilyen izuleti bantalom.

2016. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mivel nincs fogorvos a héten és a közelbe sincs ezért még muszály várnom. Valkinek volt már hasonló problémája? amúgy 15 éves vagyok. :/
2016. szept. 12. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem volt, amikor a bölcsességfogam áttörte az ínyemet, bedagadt az egész, és alig tudtam kinyitni a szám. Itt az ok egyértelmű volt, de amint tudsz menj el kivizsgálásra.

22/nő

2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ht sajnos idopontot csak jovohetre kaptam de mar nem faj sehogy se csak nem birom kinyitni! Neha mikor eszek kikattan akkot kicsit jobban kinyilik de aztan ugyanugy semmi! Ht remelem elmulik majd!
2016. szept. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!