Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha leveszik a fogszabalyzom...

Ha leveszik a fogszabalyzom idosebbnek tunok majd?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van hogy nekem most figjak levenni a fogszabim kevesebb mint egy honap mulva es szerintetek ha nagyon sokaig rajtam volt utana ha leveszik es meglat egy ismeros akkor peldaul gondolhat olyat jobban nezek kinelkule? Idosebbnek tunok attol h nincs rajtam?
2016. szept. 26. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem alig vették észre, hogy lekerült. Egyébként szerintem sem olyan feltűnő egy emberen a fogszabályzó, de a közeli ismerőseid biztosan meg fogják dicsérni, hogy milyen szép lett a végeredmény. Ezt így illik. Azt nem gondolom, hogy idősebbnek tűnnél nélküle, az lehet, hogy kicsit komolyabbnak (a fogszabályzós tini sztereotípia miatt). Mondjuk ez nagyban függ az arcodtól és attól, hogy hány éves vagy. :D
2016. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:) amigy 14
2016. szept. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!