Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2-3 napja fáj hátul az inyem,...

2-3 napja fáj hátul az inyem, ahol a bölcsességfognak kellene lennie (bal also). Jön a bölcsességfogam vagy egy "egyszerű" inygyulladás? 22 L

Figyelt kérdés

Be van dagadva az inyem és rá ment a gyulladás az egyik mandulámra és nyirokcsomómra. Félek,hogy rá megy a fülemre is.

Kenegetem Gingisollal, de nem sokat használt. Nem látom,hogy jönne ki fog, vagy bármi. Olyan mintha az inyem egy kis része rá lenne lógva az elötte lévő fogra.

Be van gyulladva annyira,hogy a számat alig birom kinyitni sokszor. Szerencsére az arcomon nem látszik, csak nagyon fáj. Valaki tudna ebben segíteni? Volt már valakinek ilyesmi problémája?



2016. okt. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet azzal a foggal van baj, amire ránőtt az íny, ha az gyulladt, akkor mellette is fájhat az ínyed, nekem is volt ilyen, röntgen azt mutatta ki, hogy ínytasak miatt van gyulladás.

Menj el fogorvoshoz és nézesd meg, akkor kiderül, hogy a fogaddal van-e baj, vagy bölcsességfogad akarna kinőni.

Amúgy Gingisol nekem sem ért semmit, Gengigel gél sokkal jobb, igaz nagoyn drága, de nekem gyorsan levitte a gyulladást az ínyemről.

2016. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet úgy jártál mint én...Ugyanilyen tünetekkel elmentem az ügyeletre (az egész állkapcsomba sugárzott már a fájdalom + gennyes íny), csináltak röntgent és megállapították, hogy impaktált bölcsességfogam van, vagyis az ínyem alatt marad és nem tud kinőni. Holnap lesz feltárásos műtétem...

Majd írd meg, veled mi lett!

2016. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh, remélem nem lett belőle nagyobb bajod!

Nekem egyszerűen elmúlt. Kenegettem Gengigellel + Gingisollal plusz néha öblögettem sós vízzel. Aztán végül rájöttem,hogy nem is a bölcsesség fogam jön, hanem egyszerűen begyulladt az ínyem a fogam tövében és volt ott egy kis afta és azt gyullasztotta be ott azt a részt.

2016. okt. 27. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy csak ennyi volt :D Nekem azóta megvolt a műtét, minden rendben, csak egy hatalmas tátongó lyuk maradt a helyén (doki szerint normális) :)
2016. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!