Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki lehet úgy húzni egy fogat,...

Ki lehet úgy húzni egy fogat, hogy van mellette vagyis közel hozzá egy gennyes csomó?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltam először fogorvosnál, mert nagyon fájt a fogam. Kiszedte belőle a régi, évekkel ezelőtti tömést és rakott bele újat. 3 hónapig jó volt, akkor újra kezdett fájni, ismét elmentem a fogdokihoz. Akkor ezt a tömést is kiszedte, azt mondta gyökérkezeli és kiszedi az idegeket, majd 2 hétig nyitva hagyta. Utána rakott bele gyógyszeres tömést. Ezzel másfél hétig bírtam de aztán annyira fájt, hogy elmentem másik dokihoz. Ő kiszedte a gyógyszeres tömést és folyatott bele valami fertőtlenítő folyadékot és kaptam Augmentint a gyulladásra. Bár nem értek hozzá, de a gyulladás szerintem megy le, viszont a fogam fáj és egy ilyen gennyes kis csomó is van mellette. Vagyis közel hozzá. Holnap megyek újra vissza. Így ki lehet húzni hogy ott az a csomó ami fáj is. Meg mintha a mandulámon is kezdene nőni egy. Olyan sokat szenvedtem már ezzel, emiatt egyre jobban félek is..
2016. okt. 19. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ki lehet húzni de várd meg még lemegy a gyulladás máskülönben nem fog teljesen használni az érzéstelenítő. Húztak már ki nekem így fogat és köszi de nem kérek belőle még egyszer.
2016. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg. Huztak mar ugy hogy nem zsibbadt el,na azt a kutyanak sem kivanom.

Viszont huztak mar ugy is hogy pici gyulladas volt azon amit kihuztak,raadasul bolcsi fog megsem ereztem semmit.

2016. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem húzta ki majd csak jövőhéten. Addig még szedjem be az a maradék gyógyszert azt mondta. A csomóra meg, hogy afta. Azt öblögetem Phlogosollal. Jövőhét hétfőn fogy el az Augmentin, de csak csütrötökön húzza ki. Abba a 3 napba nem jön vissza a gyulladás ugye? ( mert hétfőn fogy el a gyógyszer)
2016. okt. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!