Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a fogammal?

Mi lehet a fogammal?

Figyelt kérdés

Kedden voltam fogászaton, ott kihúzták egy fogamból az idegeket, mert már gyökérkezelni kellett. (Legesleghátsó őrlőfog, pont ínyfelőli részen, eddig egyik doki sem vette észre, röntgenből derült ki) Az volt a vicces, hogy nekem sem fájt soha, akkor derült ki, hogy gond van.


Pénteken megyek vissza tömetni egy másik fogamat, ami lyukas (komplett kitört belőle fent egy jókora darab) és valami iszonyatosan fáj most. Kopogtatásra és hidegre érzékeny, de a meleg megnyugtatja. Ugye az még menthető? Vagy lehet azt is gyökérkezelik már?


2016. okt. 19. 17:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az a fogam korábban már volt tömve.
2016. okt. 19. 17:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol tört le. Íny felett vagy alatt?
2016. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felette.
2016. okt. 20. 06:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggodj,felepitik :)
2016. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. A doki is mondta, hogy elég fúrni, csak nekem olyan hihetetlen volt, hogy egy egyszerű lyukas fog is tud ilyen brutálisan fájni, amit meg gyökérkezelni kellett, az eddig meg egyáltalán nem fájt.

De akkor megnyugodtam. :)

2016. okt. 20. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,ügyes légy :)
2016. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!