Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalamas az érzéstelenítő...

Fájdalamas az érzéstelenítő injekció? És a fogtömés?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor beadják az injekciót, akkor ugye rendesen érzed még. De ínybe nem annyira fájdalmas mint a vérvételnél karba. Inkább fura és kellemetlen. Csak kicsit fáj.
2016. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Inkább kellemetlen az injekcio, fájni nem fáj. Onnantól meg semmit nem érezni, ha egy sima tömés van. Elvan zsibbadva a fél állkapcsod, semmit nem érezni, nyálat kicsit nehezebb kontrolálni, és ennyi. Söt, a beteg elmém még élvezi is mikor a fél fejem levan a lidocaintol zsibbadva :D :D
2016. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hová adják és persze az orvostól is, nekem adtak már be olyan injekciót, amit meg sem éreztem és olyat is, ami nagyon fájt.
2016. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hova adják. A felső fogínybe hátul nem fáj, csak kicsit kellemetlen, a szájpadlásba elég rossz. Nekem mikor alul tömtek hátul ott az arc izmomba kaptam injekciót, szerintem kellemesebb, mint a felső fogínybe, viszont elöl fent a fogínybe vagy a húsba bökött nem tudom, de az marha rossz volt.
2016. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!