Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Túl vagyok a gyökérkezelés 2....

Edo22 kérdése:

Túl vagyok a gyökérkezelés 2. fázisán (kitisztították). Eléggé fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombaton kigyökérkezelték a fogam. Ma voltam a fogorvosomnál és kitisztitotta, ugyan azokkal az eszközökkel amivel gyökérkezelték,érzéstelenítőt nem kaptam és azzal a csavaróval úgy megpiszkálta a fogamat hogy elsirtam magam, aztán ideiglenes tömést kaptam, délután nem nagyon fájt, de estere eléggé megfájdult (ugy faj a fogam vagyis olyan érzésmint mikor azzokat a tekerőket tekerte a fogamba). Ez normális vagy aggódjak?

2016. nov. 7. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyokerkezeles a legtobb esetben nagyon tud fajni.Az enyem is ilyen volt.1level gyogyszert szedtem be es meg akkor is a fejem vertem a falba.Teljesen normalis a fajdalom.De ha sokaig faj,menj vissza.
2016. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most suliba mondták a barátaim hogy kicsit meg van dagadva az arcom..az baj?
2016. nov. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!