Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog csinálni a fogorvos...

Mit fog csinálni a fogorvos ínybetegsénél?

Figyelt kérdés
Nem kérek kioktatást a kérdésre szeretnék választ!!! Sose jártam fogorvoshoz amit már nagyon bánok. Van 2nagyon rossz fogam amit mar csak huzni lehet, ráadásul jóformán az összes fogam romlásnak indul szépen sorban. Pár hónapja komoly inyproblémáim vannak, vérzik, lenőtt, duzzadt íny, rossz szájszag stb ezekről már olvastam és tudom , hogy már hamarabb kellett volna mennem dokihoz félek is nehogy késő legyen már... Mit fog csinálni ilyen mértékü ínygyulladásal? Szinte az egész fogam felett így van az iny...normális tanácsokat kérek köszönöm 23L
2016. nov. 9. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ecsetelni fogja, vagy megmondja vegyél rá ecsetelőt, utána fogkőleszedés. Alaposan mosd a fogad naponta 3szor, C vitamin is jó ilyenkor és mielőbb jelentkezz be a fogorvoshoz, addig is vehetsz rá pl Gingisol plusz ecsetelőt.
2016. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!