Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó ez a fém fog korona vagy...

Jó ez a fém fog korona vagy cseréltessem inkább fehérre? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 23. 06:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon nem szep a fem a hideg is kiraz tole :(
2016. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fém alapra kellene porcelán bevonat.
2016. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Elso vagyok 19eves eves es a 2.nak szol.

Vilag eletembe napi 2x mostam fogat, szinte alig eszek csokit, semmi extrat nem eszek, egyszeruen mennek szet a fogaim aztmondjak a nyalam tulajdonsagai miatt es 19evesen lassan 4 fogam lesz kihuzva (vagyis csak akarják 1be mentem bele eddig) aztan kitudja milyen fiatalon lesz szuksegem protkora:D

2016. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem, nekem is gyalázatos minőségű fogaim vannak, mondjuk 31 vagyok és még megvan az összes, de szinte mind tömött... ennek ellenére a fém pótlás a legocsmányabb dolog, ami el tudok képzelni a számban. Én csak azt kérdezem, miért nem porcelán?
2016. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A lenyeg a lenyeg, nem szep a fem :)
2016. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is ezt gondoltam,csak kiváncsi voltam a véleményekre.Kicseréltetem fehérre,porcelánra.
2016. nov. 23. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen fém alapú porcelán koronám van. Ez a fém nagyon nem szép, bár nem tudom mikor csináltattad őket. 18 éves vagyok és sokat foglalkozom a fogaimmal, mégis van csomó tömött és két korona. A szüleimnek is ilyen rosszak voltak a fogai. Nagyon el vagyok keseredve én is.
2016. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!