Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek érdemes újra...

Szerintetek érdemes újra felrakatni fogszablyzót, ha egyszer már volt, de nagyon elrontották?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy abba hagyom az éjszakai használatát és talán visszaállnak olyanra, mint voltak. Ugyanis nagyon kiállnak, kinyomják az arcom és csak nehezen tudom rendesen becsukni.

Nekem nagyon nagy csalódás volt a fogszabályozás.


2016. nov. 26. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Nekem is elrontották, és most 4 évre rá újra felrakattam a ragasztottat.
2016. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először azt mondta ki kell húzni két fogat, de aztán végül nem húzott ki egyet sem, mert kielemezte és jó lesz anélkül is.

Nekem ritka ferdék voltak, a kettesemet már majdnem kinyomta a többi fog. Elhittem neki, hogy így jó lesz. Tényleg csúnya volt, de nekem többet ért az, hogy be tudtam csukni rendesen a számat. Ráadásul akkor még nem nőttek ki a bölcsességfogaim, kérdeztem tőle, hogy nem-e kell kihúzatni. Azt mondta nem, pedig az nyomta előre a többit.

Mindenki őt ajánlotta a városban és állítólag jó orvos, erre pont az enyémet cseszi el.

Nagyon romlékonyak a fogaim, nem tudom érdemes lenne újra belevágnom ebbe a több éves procedúrába. Annyit szenvedtem és minden potyára volt.

2016. nov. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!