Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elég lehet csak antibiotikumma...

Elég lehet csak antibiotikummal kezelni egy fájó fogat?

Figyelt kérdés
Már kb egy hónapja fáj a bal alsó 5-ös fogam, voltam is fogorvosnál (körzetisnél). Voltam röntgenen is, ami alapján azt mondta, hogy gyökérkezelés kell, majd mnjek vissza következő héten. Aztán a következő alkalommal mégsem kezdte el gyökérkezelni, hanem felírt egy antibiotikumot, ami semmit nem segített sőt a kezelés közben még fel is dagadt az arcom a fájó fog alatt. Most felírt egy másik antibiotikumot, hogy szedjem be és ha elmúlnak tőle a tneteim akkor ne is menjek vissza. Közben meg azzal riogatott a röntgenképet nézve hogy a fog alatt van egy sötét folt és nem tudja mi lehet de ha hozzányúl akkor lehet hogy lebénul a fél arcom meg alapból baromira fájna egy kezelés....Én meg úgy gondolom, hogy ha nem lesz kezelve csak rosszabb lesz. Keressek egy magánt vagy tényleg létezik ilyen, hogy az antibiotikum helyreteszi?

2016. nov. 27. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el magánorvoshoz! Nem elég antibiotikummal kezelni a fogadat.
2016. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos hiába fizetjük a tb-t, ugyanúgy fizetni kell az orvosi ellátásért, ha nem akarunk megdögleni a fájdalomba.

én már szinte minden téren magánorvoshoz járok. szinte azonnal szoktak fogadni, kultúrált rendelő van, nem kapok el semmilyen fertőt a vizsgálat alatt. és rendesen megvizsgál az orvos, kikérdez és figyel is rám. kezelés tekintetében is elégett vagyok.

ezzel szemben sztk-ban hónapokkal később adnak időpontot.így is órákat kell majd várakozni. a rendelőben a zokni árus cigányok zaklatnak.. ha netalán sorra kerülök az orvos szarik rá amíg bent vagyok,csak felír valamit, meg sem vizsgál rendesen(volt hogy bőrgyógyászaton rá sem nézett a beteg területre..)

fogorvosok terén is sok rosszat tapasztaltam sztk-ban. szerintem nem elég amúgy az antibiotikum. én nem kockáztatnék, egy rossz fog miatt sok bajod lehet. nekem pl a hajam hullott nagyon . szerintem menj el magánba. 1-2 alkalom és teljesen rendbe hoznak.

2016. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!