Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felsö letört bölcsesség fog...

Tündi0212 kérdése:

Felsö letört bölcsesség fog kiszedése mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Letört a felsö bölcsesség fogam fele ami rohad belül most szeretném kiszedetetni nem fáj csak körülötte! Tapasztalatokat várok hogyan lehet ezt kiszedni mütéttel vagy ki lehet húzni? Kérdésem még az lenne tudom hülyén hangzik de én nem látok oda sehogy akárhogy nézem csak nyelvemmel tudom érezni oda hogy tudnak fogokval még ilyenekkel hozzà férni? Elörevis is köszönöm
2016. dec. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ők sem férnek hozzá, ez egy kis műtét. Semmit sem fogsz érzeni, ezt garantálom. Utána legyen egy már jól behűtött fél literes kakaó/tej - azt törölközőbe csavarva az arcod borogatni kell.
2016. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon attól függ, hogyan helyezkedik el a fog. Nekem tavaly decemberben 2 másodperc alatt húzta ki a tövig letört bölcsességfogamat (bal felső) a szájsebész.
2016. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint van teljesen a fog\! Nem is nőtt ferdén ! De a gyökere miatt müthetik? Ti làttatok tükörbe magatoknak?
2016. dec. 13. 19:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy akkor műtik ha nincs kint teljesen! Ha mégis felvágjàk akkor is hogy làtjàk még stb? Hogyan zajlik?
2016. dec. 13. 19:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig kettö foghuzásom volt és az egyik vésés! A másik magán dokinàl de én mind 2 nél fàjt éreztem a inyletolàst ahogy lazitottak a fogát és elêggé fàjt ! Amikor be adtak az érzéstelenítöt az egész arcom zsibbadt de az enyémet megnyomkodtam és ugyan úgy éreztem! Szájsebészeten màs érzéstelenítöt adnak?
2016. dec. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!