Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog műtét után...

Alsó bölcsességfog műtét után nornmális ez?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken műtéti úton vették ki az alsö b.fogamat ami eléggé rossz helyzetben volt, fúrni vésni kellet. Most pénteken kell varratszedésre mennem, de még mindig ellége kellemetlen, fájdogál a fog helye, meg a melletti lévő fog is( a hatos fognál is van egy varrás). Normális dolog?

2016. nov. 2. 17:44
 1/5 SoundscapeToArdor válasza:
Normális. Fog is még egy jó ideig, bár ez gyógyulási sebesség függvényében változik. Én még szedés után három héttel is éreztem a helyét.
2016. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Varratszedés után várható javulás?Eleggé zavaró, hogy érzem hogy húzódik össze :D
2016. nov. 2. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz :)

Nekem talán egy hónap is kellett, mire teljesen rendbe jött.

Jobbulást és kitartást! :)

2016. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D Még annyit kérdeznék, hogy a mellette lévő 7es fog elkezdett mellette fájdogálni, néha-néha egy kicsi szúrást érzek, ez idővel elfog múlni?
2016. nov. 5. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt viszont nem tudom. Említsd meg a doktornak :)
2016. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!