Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levált a fogszab 2 hónapot...

Levált a fogszab 2 hónapot kellene várnom, hogy lehet ezt felgyorsítani?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy levált s fogszabon egy rész és szúr. A doki akihez eddig mentem már nem dolgozik a legközelebbi fogorvos pedig majdnem 70km. A távolság nem gond. Felhívtam az új dokit aki közölte, hogy márciusban vállal addig szokjam meg. Ez a vacak vágja a számat levenni nem lehet mert fel van ragasztva a kérdés , hogy van-e módszer arra, hogy hamarabb előre jussak. Az ok amiért nem vállal az az, hogy neki megvannak a saját betegei és őket veszi előre.

2017. jan. 9. 14:17
 1/1 anonim válasza:

Hát először is őszinte részvétem, nekem 6 évig volt fogszabályzóm, átérzem!

Másodszor, mekkora szemétség, hogy nem vállal amikor olyna dolog történik veled, ami nem természetes (gondolok itt arra, hogy szúr, kényelmetlen a szabi)... Sajnos sokmindent nem tudsz csinálni, vagy keresel még egy orvost aki emberi távban van, van ha van még waxod amit gondolom neked is adtak azzal szépen kenegeted folyamatosan a részt ami zavar és így kibírod talán a két hónapot...

2017. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!