Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti hogy szabadultatok meg a...

Ti hogy szabadultatok meg a fogszabályzótoktól gyerekként? én csipőfogóval szedtem szét. Mások? 26f

Figyelt kérdés
azóta 1-2 fogamat kikellett cserélni csontba épített fogra, de nem bántam meg mert utáltam :) apám nem örült anno, de csak mert az egészségem miatt aggódott.
2017. jan. 9. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos szedte le😋
2017. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is az szedte volna le, csak én megelőztem 12 évvel :D nekem egy hétig volt fent max :D
2017. jan. 9. 19:59
 3/8 A kérdező kommentje:
1-2 évvel*
2017. jan. 9. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy sok gyereknek a szüleit baromira nem érdekli a gyerek fogai, te meg itt dicsekedsz, hogy milyen jófej voltál, hogy egy hét után leszedted magadnak.
2017. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát figy, lehet sokszor a gyerek nem akar, és a szülő nem erőszakoskodik. Tőlem is meg lett kérdezve, mert emberszámba vettek a szüleim, nem pedig valami fogyatákosba, hogy rendben lesz e így. aztán betették, fájt, kiszedtem. meggondoltam magam. Jah, és kérlek ne gyertek azzal hogy sokba került, mert jómódú családból származom.
2017. jan. 9. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyér vagy "férfi" létedre.
2017. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de nekem gyerekként mindig mondta a fogorvos, hogy kell majd fogszabályzó. Szerinted elvittek? Nem, pedig én sem egy szegény családból származom, csak szimplán a saját fogaikkal sem foglalkoznak.

Egyébként nekem is az orvos szedte le, csak már felnőttként!

2017. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Senki nem volt kivancsi arra hogy ti milyen gazdagok vagytok, mi sem szarmazunk szegeny csaladbol (apukam mernok) es orulnek ha kapnek fogszabit szval gratulalok hogy ennyire megbecsulod mert nem kis penz es lenyegetelen milyen jomoduak a szuleid. Azt a penz nem te kerested ne te dicsekedj vele. Fajt? Es? Osztalytarsam napi szinten sirt hogy verzik a szaja es kibirta mert tudta hogy jobb lesz a jovoje szep fogakkal mint csampas fogakkal ennyit errol
2017. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!