Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Körömgombája volt már valakine...

Körömgombája volt már valakinek? Hogyan szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Most nem elméleti tanácsra lenne szükségem(pl:menj el bőrgyógyászhoz....Stb....)hanem gyakorlati tanácsra,ki,-hogyan gyógyult meg,otthoni módszerrel.

2015. márc. 31. 16:06
 1/2 anonim válasza:
Én még mindig nem tudom, hogy körömgombám van-e (volt-e), de gyanítom, hogy igen. Mindkét lábamon a nagyujjamon a szélénél elkezdett nagyon halványan színeződni, majd vastagodni a köröm. Fogpiszkálóval be lehetett alá nyúlni kb a közepéig, úgy hogy nem fájt és ilyen fehér morzsás bőrdarabkákat vagy miket lehetett alóla kikaparni. Először házi praktikákat akartam kipróbálni és ecettel ecseteltem. Ez ősszel volt. Most ott tartok, hogy az egyik körmöm teljesen lenőtt és egészséges, a másiknak pedig még egy kicsi hiányzik, de már nincs elszíneződve sem, meg ha ránézel teljesen egészségesnek néz ki. Szóval nekem az ecet bejött, de azért is írtam az elejére, hogy nem tudom, hogy ez egyáltalán gomba volt-e, de a tünetek arra utaltak.
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most láb ?
2019. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!