Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem múlik már el?

Miért nem múlik már el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 1 hónapja van fogingyulladásom az első két felső fogamon. Antibiotikumot nem szedhetek, Corsodyl szájöblítőt és Gingisol foginyecsetelőt kaptam, ezekkel se múlik el, SEMMI VÁLTÓZÁS 1 hónap alatt

Mit csináljak hogy elmúljon? Fogat mosok rendszeresen paradontaxal



#fogingyulladás
2017. jan. 11. 17:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit még hozzákell tennem: Nem fáj, nem vérzik, szimplán csak dagadt és vörös
2017. jan. 11. 17:33
 2/2 Rencsy0095 válasza:
Én pont ugyanilyen gondban vagyok, csak nekem pár napja van begyulladva. Nekem a kamillateát ajánlotta barátnőm. Vagy öblöget vele az ember vagy borogatást csinál. Próbáld meg hátha segít. A kamilla elég ismert a gyulladáscsökkentő hatásáról, szerintem egy próbát megér, főleg ha az ajánlott gyógyszerek nem segítenek. Ha nem akar elmúlni, akkor azt kezeltetni kell egy fogorvossal, mielőtt komolyabb bajod nem lesz.
2017. jan. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!