Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek is erzekennye valik a...

JaniB kérdése:

Nektek is erzekennye valik a fogatok a folyamatos zabpehely vagy alma evestol?

Figyelt kérdés
Eszre vettem, ha 1 hetig minden nap eszem zabpelyhet a fogaim erzekennye valnak. Legutobb 1 hetig ettem kemenyebb almat es erzekenyek lettek a foagim. Az erzekenyseg dorzsoles hatasara jon elo. Akar fogmosas alatt a fogkefe dorzsolo hatasa is kepes kivaltani. Hidegre melegre utogetesre nincs gond! Az osszes elo fogam joforman erzekennye valt.

2017. jan. 19. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap zabpelyhet eszem, leggyakrabban almával, a fogaimnak semmi bajuk. Sensodyne fogrémmel semmire sem érzékeny a fogam.
2017. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alma elég savas gyümölcs, az okozhat ilyet. De a zabpehely...
2017. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden nap eszek zabpelyhet, almát is sűrűn, egyikre se érzékenyek a fogaim. Szerintem ott valami más étel okozhat érzékenységet, vagy az alma, mert az elég savas.
2017. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. jan. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!