Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok ilyenkor tenni?...

Mit tudok ilyenkor tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gyökér kezelni kéne a fogam de amint neki állt pánik rohamot kaptam. Amint a víz spriccelt a számba öklendezni kezdtem ettől nagyon meg ilyedtem. Mit tudok tenni hogy ne jöjjön rám ez az öklendezés? Illetve lehet fülhalgatot használni hogy a fúró hangját el vegye a zene?
2017. febr. 4. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Fogorvossal beszéld meg! Doktor úr van egy kis problémám. Öklendezek ha közbe furják a fogam, megoldatható lenne h közbe zenét halgassak fülhalgatón keresztül, így reményeim szerint nem fog zavarnia dolog. Szerintem meg fog érteni. Nekem olyan problémáim voltak h bebeszéltem magamnak dolgokat és mindig mentem fogorvoshoz és közbe semmi bajom nem volt csak mindig a nyelvemmel csesztettem egyik fogam és már attól fájt aztán kiment a fejemből az egész utólag jó röhögök ezen :)
2017. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos beleegyezik. Egyébként próbáld meg az orrodon venni a levegőt, akkor nem öklendezel, vagyis nekem bejött.

Utolsó! Az miért volt baj, hogy többször elnentél, legalább ellenőrizte. Annak örülni kellene. Nekem meg mindig találnsk vagy kettőt, amivel gond van.

2017. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!