Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a probléma a fogammal?

Mi lehet a probléma a fogammal?

Figyelt kérdés
Az egyik hátsó fogamat gyökérkezelték + a mögötte lévőt csak simán tömték, addig amég ez törént (összesen kb 1 hónap), a másik oldalon ettem, most már eszek ezen is, de tompa nyomást érzek közben, nem fáj csak nem jó érzés. És nem tudom eldönteni melyik fog ez. Ha az ujjammal megnyomkodom egyesével semmit nem érzek, de ahogy elkezdek rágni akkor érzem. Kicsit visszahúzódott az így is azon az oldalt, de a fogorvos szerint az visszamegy ha mosom rendesen. A végső kezelés szerdán történt, de nincs változás. Továbbá fura érzésem is van, mert most ugye rendesen meglett csinálva az a 2 fog, eddig meg olyan rossz volt (kisebb nagyságú), és érzem hogy ott van valami, pedig ugye így lenne a normális.

2017. febr. 10. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó méretű a tömés, még jobban hozzá kéne csiszolni a felső fogsorhoz, ha a tömött az az alsó.

Nem tehetséges ebben az orvosod, úgy tűnik.

Tudom a különbséget, 19 pocsék fogorvosom volt, képtelenek voltak úgy betömni egy fogat, hogy egyáltalán össze tudjam zárni utána a fogsoromat, aztán jött ez a 20. orvos, és ő egy miniszobrász zseni. Szemre azonnal eltalálja a méretet, formát, alig kell csiszolnia rajta utólag.

2017. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha visszamegyek szerinted helyre tudná ezt hozni?
2017. febr. 10. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj neki.:)
2017. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!