Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elmentem egy másik fogorvos...

Ha elmentem egy másik fogorvoshoz, aki nem a körzetis fogorvosom, akkor ha elmegyek a sajátomhoz látja, hogy jártam másnál is?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kedves körzetis fogorvosom, de elég öreg már. Anyáék rábeszéltek, hogy menjek el a szomszéd faluba a körzetishez és kifizetik. Igen, csak ő azt mondts, hogy adjam le a kártyám és átvesz.

Közben szétcseszett 2-3 fogamat és több hónapra ad időpontot.

Visdzamehetek a régihez? Tuti megsértődik, mert tök kedves volt mindig é lelkiismeretes.

Nagyon bánom, hogy anyára hallgatram.


2017. febr. 14. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan járj ahhoz, amelyikben megbízol.

Nem fogja szóvá tenni, de mondhatod, hogy kényszerhelyzetben voltál. :)

2017. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egymás melletti faluban van szóval nem kifigás. Ráadásul akinél voltam időpontos rendszer is van, hónapokat vártam egy tömére...

A régi fogdokim mindig kedves volt és mindent megtett, sosem volt bunkó vagy hasonlók. Mintha elárultam volna, pedig ezentúl csak hozzá megyek, nem várok hónapokat és még flegmák is.

2017. febr. 14. 19:17
 3/3 anonim válasza:
na mi lett vegul??
2017. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!