Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kaptam meg az éjszakai...

Ma kaptam meg az éjszakai fogszabályzóm, és lenne pár kérdésem. Válaszolnátok ezekre?

Figyelt kérdés
Már pár perc használat után fulladoznom kell, a szájpadlásom és a fogszabályzó között összegyűlik a nyál, és fulladoznom kell miatta. Ráadásul annyira fáj, hogy azt hiszem, mindjárt kitöri a fogam. A nyelvem is egy kifacsart pózba kényszeríti, összenyomja. Még nappal, pár perc viselés is kínzás, elképzelni sem tudom, hogy lennék képes benne egyáltalán aludni.. Segítsetek kérlek, mit tudnék csinálni. Alapból nagyon rossz alvó vagyok, fogalmam sincs, mit csináljak...
2017. febr. 16. 17:20
 1/5 anonim válasza:

Szia :)

Nekem is ez volt az első napokban.. de biztos, hogy jól felraktad? mert ha nem akkor valószínűleg ezért nem "fér el" a nyelved. Amúgy meg lehet szokni, igaz, kicsit fáj először, de utána nem vészes :)

2017. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg kicsit jobb, de ahol összegyűlik a szájpadlás és a fogszabi között a nyál, és amikor lefolyik, az tényleg halál! Ezzel mit kezdhetek?
2017. febr. 19. 21:22
 3/5 anonim válasza:
Először hagyd hogy kifollyon, majd valahogy biztosan be fog állni hogy rendesen tudj benne nyelni ( én már fuvolazni is tudok benne :) )
2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jo tanacs! Ha nem hordod eleg ideig,visszaalnak a fogaid! Es felesleges bolt ez a sok szenvedes
2017. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi ideig van, hogy ha nem hordom visszaáll? Bocsi ha nem fogalmaztam érhetően..
2017. márc. 31. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!