Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rohadt hús, pöce szagú a...

Rohadt hús, pöce szagú a korona, már nem merem kinyitni a számat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn ragasztották fel másodszorra.

Mikor egyszer levették, akkor egy egész szoba bűzlött tőle. Akkor vissszaragasztották.

Nem hiszem, hogy normális lenne, de a fogorvos nem csinál vele semmit már.

Anya nem hiszi el, azt hiszi hazudok.

Így ez nem élet számomra. Vagy kihúzatom vagy levetetem, hátha van esély rendesen megcsinálni.

Egy életre kiábrándultam a fogorvosoktól.


2017. febr. 17. 21:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Körzetis fogorvos, Vas megye. Nem tudok oda eljutni, nem is lenne értelme.

Úgy kellett volna hagynom, ha 3 éve nem okozott panaszt. Csakhát meggyőztek, én meg nem így képzeltem egyáltalán.

2017. febr. 17. 22:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is megérne egy szakvéleményt kérni róla, az anyagáról elsősorban, hogy miből van az egyáltalán ami folyamatába és büdösödik. Amit még megpróbálhatsz az esetleg az, hogy ne csak fogselymet használj, hanem műfogsor tisztító tablettát is, tök mindegy hogy csak 1 koronád van, 1 héten egyszer legalább érdemes lenne öblögetned vele.
2017. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pöceszagot a szuvasodás szokott okozni, a korona alatt könnyen rohadhat a fogad. Eleve nem is kellett volna rá koronát rakatni, ha csak egy kicsi tört le belőle, tömőanyaggal is ki tudják pótolni az ilyet. Másik orvoshoz menj, akármilyen messze találsz is másikat, egy béna orvos miatt ne ítéld el az egész szakmát.
2017. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A koronát még megértettem, mert a fog közepe gyakorlatilag tömés. Még általános iskolában csinálta a fogorvosom.

Már azon is gondolkoztam, hogy esetleg allergiás vagyok rá, vagy az ínyem nem bírja. Suliban tavaly ellenőrzésnél is azt mondták, hogy töméssel kipótolják. Ez az orvos megnézte és mondta, hogy korona kell.

Apa is próbált lebeszélni, de én hajthatatlan voltam, ami utólag érthetetlen. Azt hittem, hogy így még nagyon sokáig kitart a fog.

2017. febr. 18. 01:09
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Na már most nehogy megint bele menj valami hülyeségbe ám. Ha koronád van akkor sokat tenni már nem tudsz, a korona alatt a fogad levan csiszolva, azt már tömködni nem lehet. Viszont nehogy kihúzasd ! Ott maradsz fogatlanul, rágni se fogsz tudni és majd a következő fogorvos nem fog tudni mit csinálni, mint felajánlja a hidat vagy az implantátumot. A hidra rámenne még plusz két egészséges fogad amit lecsiszolna xd. Keress egy másik fogorvost addig keresgélj amíg nem találsz egy hozzáértőt, derítse ki a bűz okát és orvosolja, ennyi .
2017. febr. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*** úgy-különben mások is érzik ezt a sz @ r szagot ami a szádból jön, mondták már neked, hogy büdös a leheleted ?
2017. febr. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, az előtt nem volt semmi ilyen.
2017. febr. 18. 05:21
 18/20 A kérdező kommentje:

Bemegy az étel a két fog és a korona közé.

Vagy 50-szer csiszoltattam belőle, de még mindig nem jó, nagyon magas.

Szimplán szar munkát csináltak vagy mi? Mert nekem elmondhatatlanul elegem van már.

Azt bánom, amikor beléptemabba a lepukkant rendelőbe. Nagyon elegem van, hogy nem hallgattam a szüleimre.

2017. febr. 18. 06:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán maszekhoz kellene menni...
2017. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Anyámék erőltették, hogy menjek az orvosukhoz.

Egyébként tényleg oda kellene menni, mert ezért mindenképpen fizetni kell.

2017. febr. 18. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!