Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Manapság még lehet-e aranyfoga...

Manapság még lehet-e aranyfogat csináltatni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jobb felső szemfogam szeretném pótoltatni ha ki esik (már csak a lélek tartja). Nekem tetszene aranyból mint a régen láttam sok embernek, de nem tudom, hogy lehet e még ilyet csináltatni. Ha lehet kb mennyibe kerülhet, és hol csinálnak ilyet? Esetleg Nagykőrös, Kecskemét közelében tud ajánlani valaki olyan helyet ahol elkészítik és ahol berakják?

2017. febr. 25. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet csináltatni. Elvileg bármelyik fogorvosnál, hisz amúgy is a fogtechnikus csinálja, ergó neki kell, hogy legyen hozzá anyaga. Az árát nem tudom. Viszont ha csak azt az egy fogat akarod, akkor implantátum kell. Az meg alapból sem olcsó. Híddal is megoldható, de akkor mind a 3 fogra arany alap kell.
2017. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég Süsü vagyok a témában ez a második rossz fogam, a másik az hátul esett ki szóval azzal nem foglalkoztam de a szemfogat mégis csak pótolni kéne h ne legyek fogatlan, nem tudom mi az az implantátum..(?)
2017. febr. 25. 09:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó hát az implantátum elég rémisztően hangzik. Egy titán csavart fúrnak be a csontba ami szépen és elvileg problémamentesen belegyógyul oda és erre rögzítenek majd egy koronát.
2017. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!