Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rosszul vagyok a fogszabályzótól?

Rosszul vagyok a fogszabályzótól?

Figyelt kérdés
1 hete kaptam meg az állandó fogszabályzóm és az utóbbi pár napban elég rosszul érzem magam. Szédülök, hányingerem van. Lehetséges, hogy csak sima betegség, mert most ugye nem igazán tudok enni, mert még mindig fájnak a fogaim. Most vannak a szóbelieim ígyis sokat hiányzok miattuk már egy hete nem voltam suliba és nem akarom, hogy ebből később baj legyen. (Nyílván ebből az 1 hétből nem lesz, csak ha ez rendszeres lesz.) Tanács vagy bármi más? :(
2017. márc. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sok eszed van hogy szobelik elott tetetted fel.
2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, látom neked is sok van. :)
2017. márc. 1. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogszabályzódnak nem sok köze lehet a rosszullétedhez. A fogaid annyira fájnak, hogy beszélni sem tudsz? Nem értem az összefüggést.
2017. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szédülésnek és hányingernek semmi köze a fogszabályozóhoz!


Ha fájnak a fogaid eleinte, az teljesen normális. Ilyenkor egyél tésztaételt, főzz zabkását, spenótot, sóskát, kenyeret csak simán kenj meg valamivel és a héját ne edd meg. Tört krumpli kis pörköltszafttal.


Kemény ételek kerülendők.

2017. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!