Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Törött fog, mozgó fog, mit...

Törött fog, mozgó fog, mit tegyek? Enni sem tudok. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, amiből még középiskolás koromban letört egy kicsi darab, nem nagyon foglalkoztam vele, de kedden, amikor pattogatott kukoricát ettem, ráharaptam egy keményebb darabra, és kettétört a fogam, de úgy, hogy most mozog is. Szerda reggelre fel is dagadt az arcom is. Elmentem a fogorvoshoz (körzeti, egyetemista, kollégista vagyok), hogy talán kihúzza vagy valami, de nem húzta ki, csak felírt antibiotikumot és három hétre újabb időpontot. Nagyon rossz, mert enni sem tudok, konkrétan nyelni, mert hátsó fog, és minden nyeléskor fáj.

2017. márc. 17. 06:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni..
2017. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem egy másikhoz, kicsit fájt (nem a húzás, hanem az ára), magán fogorvos volt.
2017. márc. 20. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!