Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után 12 nappal...

Gyökérkezelés után 12 nappal is fáj ha azon a felemen eszek akkor vissza menjek?

Figyelt kérdés

Hát első hét nagyon rossz volt, már bírok enni, de még érzékeny. Nem tudom ez mennyire normális ideiglenes gyógytömés van benne, szabad szemmel látszik de amúgy pici tömés nyelvvel olyan érzés mintha üreges lenne, nem telíti be a fogat.


Vagy semmit nem szabadna éreznem teljesen érzéketlennek kéne lennie?


2017. márc. 20. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyökércsúcs gyulladás miatt kellett gyökérkezelni? Mert akkor előfordulhat olyan, hogy akár 6 hónapig is érzékeny(ebb) maradhat! Nekem ez volt. Aztán ahogy teltek a hetek, hónapok..teljesen elmúlt.
2017. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem eredetileg nem is akarta gyökér kezelni, kitisztította betömte de utána is nagyon fájt.

Elvileg annyira szuvas volt, hogy ez már nem segített és jött a gyökérkezelés.


Nem mondta, hogy a gyökércsúcs gyulladásban lenne. Csak azt mondta ha tömés nem segített akkor gyökér kezelni kell úgy látszik nagyon szuvas.


Nekem az édesanyám azt mondja, annak idején amikor neki rosszul idegelték ki, őrülten fájt.

Most pedig így 2 hét távlatából már jobb, de még olykor hideg érzékeny meg kicsit kellemetlen rajta rágni

2017. márc. 20. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ráharapásra fáj, akkor az nem gond, ha éjszaka is fáj, vagy nagyon erős a fájdalom, akkor van baj.
2017. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza,ujból felnyitja és kitisztitja,majd pedig valószinüleg ujra tesz bele orvosságot.Nem mindig szokott első alkalommal elmúlni a gyulladás.Ha nem volt gyulladás akkor maradt még benne ideg,amit elkell távolitani
2017. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Most mentem vissza magyar egészségügy tb által...

Hazaküldött mert teltház van másik fogammal se foglalkozott, de jövőhét ránéz átírta a délutani időpontomat is ami nem jó délelőttre...

2017. márc. 20. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik doki sem fogadna? A sürgős esetek prioritást kellene hogy élvezzenek
2017. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!