Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után ami egy hónapja...

Foghúzás után ami egy hónapja volt hírtelen fellépő erős fájdalom?

Figyelt kérdés
1 honapja rá jelentkezett. Szörnyű erős fájdamam van. Hétvégén orvosi ügyelet, voltaren szuri ammi semmit nem hatott, fájdalom csíllapító semmi. Voltam vissza röntgenen nem látott semmit találgatott, idegre fogta. Klacidot cataflamot kaptam, persze a cataflam se hatott, ma már éreztem hogy csíllapítja egy ideig. Menni kell füll orr gégére. Valakinek volt ilyen? Mi lehet ez, kétségbe vagyok esve hogy így kell élnem tovább.
2017. márc. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Felső fogról van szó? Mert akkor esetleg megnyílhatott vagy befertőződhetett az arcüreg. Ezt persze nem feltétlenül a foghúzás okozza, lehet fül-orr-gégészeti probléma is (pl. polip), ami rásugározza a fájdalmat a felső állcsontra.
2017. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alsó rágófog! Állkapocsból érzem a fájdalmat ami a fél arcomra kiterjed.
2017. márc. 23. 06:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Éjszaka viszont nem fáj szerencsére. Lefekszem 2 perc kb jön egy erős fájdalom az elmulik 10 perc kb és utána nem fáj tutok aludni. Nappal viszont rettenetes.
2017. márc. 23. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!