Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magas lett a tömés, lekopik?

Magas lett a tömés, lekopik?

Figyelt kérdés
Annyira magas lett, hogy össze sem ér a fogsorom. Lekopik vagy lesz még egy utam...? Utolsó fog.
2017. márc. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elég gáz lenne, ha lekopna a tömés

a fogorvosod szimplán elbaszta

2017. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, a lekopást csak azért gondoltam, mert egy korábbi tömésem is frissen magasnak bizonyult, aztán rágás közben formálódott, vagy kopott, vagy passz, de kényelmes lett. S nem tudom, hogy ez a nem normális, vagy ez a normális.
2017. márc. 22. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ideiglenes tömés (pl. cement vagy cinkoxid-eugenol), az lekophat. A végleges tömést viszont nem kopik, vissza kellene menned lepolíroztatni. Minél hamarabb, különben megterheli az állcsontodat.
2017. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem ideiglenes volt akkor az kopott rendesen, de a rendes tömés nem kopik, nekem a fogorvos direkt mondta amikor betömte a fogam hogy rendesen nézzem meg nem magas-e mert nem fog lekopni és zavarni fog.
2017. márc. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 23. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!