Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós leszek, de van...

Fogszabályzós leszek, de van itt még egy apróság!? 😪 [többi lent]

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban voltam dokinál és mondta hogy szügség lesz fogyszabályzóra, de van egy lyukas fogam amivel minden hónapban járok kezelésre és nem tömhetik be. (Azt hiszem még egy jó ideig.) Igen ám, de ez a fogszabályzós doki és a fog dokim össze dolgoztak az ügyemben, deee..a fogyszabályzós doki nagyon beteg lett (élet-halál kérdése) és ezért Szegedre kell eljárjak majd valahova. Tapasztalatból vagy hallásból mondanátok nekem megbízható, nem olyan drága rendelőt?

2017. márc. 29. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg profi munkát szeretnél, és hajlandó vagy miatta utazni pár száz kilométert egy két alkalommal, akkor Dr. Vas Balázs rendelőjét keresd fel Pécsett! Ők a legjobbak szerintem az országban. Mindent megoldanak.
2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!